Dárkové koše

Hledáte pozornost na narozeniny? Nebo výročí? Nebo možná vánoční dárek? Zkuste naše dárkové koše plné dobrot! Každý koš je originální a jeho hodnota je čistě na Vás. Koše jsou k vidění u nás na prodejně.

Nejlevnější cukrárna v Praze?

Naše vize byla vždy stejná. Vytvořit příjemné prostředí, ve kterém se každý bude cítit příjemně. A k tomu velký výběr kvalitních výrobků, za lidské ceny. Video na Youtube kanálu ”Žít Prahu” nám dokázalo, že naše úsilí opravdu k něčemu je. Všem moc děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vás!

Zažít město jinak - Michle

Letos se bude opět konat oblíbená sousedská slavnost, kterou znáte jako ”Zažít město jinak”. Jako každý rok, my nebudeme chybět. Můžete se těšit na náš stánek, kde budou domácí palačinky, párek v rohlíku, nebo čerstvá káva. Zároveň bude na výběr i kvalitní čaj, domácí limonády a mnoho dalšího. Přijďte se za námi podívat!

Pivní slavnosti na Fidlovačce

Srdečně Vás zveme na slavnosti 10.9.2022 k nám na stánek na něco dobrého k pití a k jídlu. Nebudou chybět palačinky, párky v rohlíku, nebo výborná káva. Těšíme se na Vás!

Ledová tříšť

Jako každý rok pro Vás máme opět k dispozici ledovou tříšť, v několika příchutích. Cena od 20,-

Domácí limonády

Nově pro Vás máme k dispozici kvalitní domácí limonády, které jsou populární svou skvělou chutí a známou značkou. Přijďte se přesvědčit sami!

IMG_3810
IMG_3809